Czy to Twoja firma?

MAŁOPOLKOM Usługi Komunalno Zielen. s.c. Ryszard Kwiek, Ireneusz Ferdynus praca

Proszowice
MAŁOPOLKOM Usługi Komunalno Zielen. s.c. Ryszard Kwiek, Ireneusz Ferdynus najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MAŁOPOLKOM Usługi Komunalno Zielen. s.c. Ryszard Kwiek, Ireneusz Ferdynus

Praca alert - powiadomienia

Praca MAŁOPOLKOM Usługi Komunalno Zielen. s.c. Ryszard Kwiek, Ireneusz Ferdynus

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MAŁOPOLKOM Usługi Komunalno Zielen. s.c. Ryszard Kwiek, Ireneusz Ferdynus - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

    MAŁOPOLKOM Usługi Komunalno Zielen. s.c. Ryszard Kwiek, Ireneusz Ferdynus
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      konserwacja terenów zielonych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy Kat B, stawka godzinowa 21 brutto + premia uznaniowa, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN

    • Kraków
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Proszowicach