Czy to Twoja firma?

Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach praca

Proszowice
Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach

Praca Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny ii stopnia

    Zespół Placówek CARITAS w Proszowicach
    • Proszowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie ROMŻ dla uczestników projektu Małopolski Tele-Anioł, sporządzanie drugiej części IPWiO stanowiącej podstawę kontraktu trójstronnego, podpisywanie w imieniu podmiotu realizującego usługi opiekuńcze , usługi sąsiedzkie kontraktu trójstronnego , monitorowanie i okresowa ewaluacja świadczonych usług , monitoring jakości i sumienności wykonywania pracy przez pracowników świadczących usługi opiekuńcze i sąsiedzkie. monitoring jakości i sumienności wykonywania pracy przez pracowników świadczących usługi opiekuńcze i sąsiedzkie , monitoring poziomu zaspokojenia potrzeb i ewentualna modyfikacja IPWiO(poprzedzona ponowną OMŻ), przyjmowanie skarg i wniosków osób niesamodzielnych w tym kontakt z kierownictwem CT, przyjmującym w CTzgłoszenia na temat problemów systemu opiekuńczego , rozstrzyganie wszelkich konfliktów , rozwiązywanie problemów w miejscu zamieszkania , badanie satysfakcji osób niesamodzielnych , wnioskowanie o objęcie całodobową opieką u osób niesamodzielnych , wymagających takiej pomocy. Praca na terenie powiatu gorlickiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie pozwalające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 125 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 1 125 PLN oraz zwrot kosztów dojazdu godziny pracy od 07:30 do 15:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Proszowicach