Krakowski Teatr Variete

Czy to Twoja firma?

Krakowski Teatr Variete praca

Kraków

W sercu Krakowa, tam gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasz Krakowski Teatr Variete – miejsce, które od lat zachwyca miłośników sztuki rozrywkowej i teatru muzycznego. Nasza scena narodziła się z marzeń i pasji, które po dwunastu latach starań zaowocowały miejscem, gdzie każdy spektakl to wydarzenie o niepowtarzalnym charakterze.

Zlokalizowani w zabytkowym budynku byłego Kinoteatru Związkowiec, który od 1938 roku jest świadkiem historii, dziś jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tradycję kulturalną tego miejsca. Jako jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych scen rozrywkowych w kraju, stawiamy na najwyższe standardy artystyczne, które są odzwierciedleniem naszych wartości i misji.

Nasza oferta to bogaty repertuar, który obejmuje premiery teatralne, musicalowe, koncerty i różnorodne wydarzenia artystyczne. Dzięki współpracy z broadwayowskimi agencjami, jesteśmy w stanie prezentować naszym widzom najnowsze trendy w wykonawstwie sztuki musicalowej, oferując spektakle na licencji największych światowych produkcji.

Jesteśmy pierwszym muzycznym teatrem w Krakowie, który łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, oferując naszym gościom nie tylko wysoki poziom artystyczny, ale i niezapomniane wrażenia estetyczne. Nasza działalność impresaryjna pozwala na angażowanie do wydarzeń artystycznych najwybitniejszych twórców, co jest naszym niekwestionowanym atutem na rynku kulturalnym.

W Krakowskim Teatrze Variete każdy znajdzie coś dla siebie – od wielbicieli klasycznych melodii po poszukiwaczy nowych, ekscytujących doświadczeń artystycznych. Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii, która każdego dnia pisana jest na naszej scenie. Dołącz do nas i bądź częścią niezwykłego świata, gdzie sztuka rozrywkowa spotyka się z najwyższymi standardami wykonawczymi.

Krakowski Teatr Variete najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Krakowski Teatr Variete

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krakowski Teatr Variete

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Krakowski Teatr Variete

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Lublin
  5. Tarnów
  6. Katowice
  7. Brzeszcze
  8. Nowy Sącz
  9. Bukowno
  10. Dębica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Krakowski Teatr Variete - oferty archiwalne

  • GŁÓWNY KSIĘGOWY

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Krakowski Teatr VARIETE

      poszukuje kandydata do pracy na stanowisko :

      GŁÓWNY KSIĘGOWY

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pełnej rachunkowości Teatru zgodnie z obowiązującymi przepisami,
      • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunku Teatru,
      • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym Teatru,
      • dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych,
      • przygotowywanie projektów budżetów oraz harmonogramów wydatków,
      • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, wykonywanie analiz,
      • przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych,
      • prowadzenie rozliczeń inwentaryzacji składników majątku Teatru,
      • prawidłowe stosowanie przepisów ustawy prawo zamówień publicznych, kontrola wydatków związanych z przetargami, remontami,
      • naliczanie odpisów na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, przekazywanie naliczonych odpisów oraz prawidłowe potrącanie i kontrolowanie zgodności wydatków z regulaminem i przepisami prawa,
      • dokonywanie kontroli umów cywilnoprawnych i ich realizacja,
      • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentów finansowo-księgowych,
      • przygotowywanie i rozliczanie projektów unijnych i innych dotacji,
      • opracowywanie projektów dokumentów regulujących organizację pracy w Teatrze, w tym Zasady (polityka) rachunkowości,
      • naliczanie zaliczek podatkowych, składek ZUS, potrąceń terminowych i ich przekazywanie,
      • sporządzanie i przekazywanie drogą elektroniczną dokumentacji, sprawozdań GUS i innych,
      • wykonywanie innych, nie wymienionych wyżej zadań, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych wydanych przez dyrektora jednostki, należą do kompetencji głównego księgowego.

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe: na stanowisku głównego księgowego 5 lat lub 7 lat w pionie księgowości,
      • dobra znajomość zasad księgowości i dyscypliny finansów publicznych
      • wiedza i umiejętności do prowadzenia księgowości komputerowej i samodzielnej obsługi programu komputerowego do prowadzenia księgowości ERP OPTIMA (moduły: kasa/ bank/kh, st, fv, płace i kadry),
      • znajomość zasad finansowania zadań instytucji kultury,
      • umiejętność sporządzania analiz danych statystycznych, tworzenia prognoz, zestawień, planów w oparciu o materiały źródłowe i przewidywane założenia,
      • predyspozycje do pracy na stanowisku kierowniczym, organizowania pracy, gotowość do podnoszenia wiedzy i kwalifikacji,
      • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
      • znajomość aktualnych przepisów ustawy o podatkach
      • umiejętność redagowania pism
      • niekaralność,
      • wykształcenie wyższe,
      • sumienność i rzetelność, uczciwość, umiejętność kierowania zespołem
      • lojalność, samodzielność, terminowość, poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na ¾ etatu
      • dodatki do wynagrodzenia zasadniczego: funkcyjny, stażowe, specjalny
      • miła atmosfera pracy
      • możliwość rozwoju
      • współpraca z ciekawymi i znanymi osobami

      Wymagane dokumenty:

      • list motywacyjny oraz CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej,

      Do wglądu:

      • kserokopie świadectw pracy (jeśli takie posiada) lub oświadczenie kandydata w przypadku trwającego stosunku pracy,
      • kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,
      • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
      • referencje
      • inne dokumenty świadczące o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
      • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach składanych w związku z naborem dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.

      Warunki aplikacji:

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@teatrvariete.pl do 08.03.2023 r. W temacie wiadomości prosimy wpisać swoje imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska. Prosimy również o przygotowanie do wglądu dokumentów poświadczających kwalifikacje.

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

      W CV należy zamieścić klauzulę:

      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Pracodawcy w Krakowie