HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA ALFA KAROL DEMCZYŃSKI

Handel hurtowy chemii gospodarczej, sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych.

HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA ALFA KAROL DEMCZYŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA ALFA KAROL DEMCZYŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA ALFA KAROL DEMCZYŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA ALFA KAROL DEMCZYŃSKI - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Prabuty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 850 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pozyskiwanie nowych klientów, przyjmowanie zamówień, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto praca w godz. 07.30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Prabutach