Czy to Twoja firma?

Makropol sp. z o.o. praca

Poznań

W sercu Wielkopolski, w dynamicznie rozwijającym się Poznaniu, od ponad ćwierćwiecza kształtujemy bezpieczeństwo i spokój naszych Klientów. Jesteśmy Makropol, ekspert w dziedzinie ochrony fizycznej i zintegrowanych systemów bezpieczeństwa. Nasza historia to ponad 25 lat doświadczenia, które przekłada się na zaufanie i satysfakcję tych, dla których pracujemy.

Nasza oferta to nie tylko tradycyjna ochrona fizyczna, ale również nowoczesne rozwiązania w zakresie monitoringu i technologii bezpieczeństwa. Z dumą oferujemy całodobowe usługi naszego nowoczesnego centrum monitorowania, które jest sercem naszej działalności. Rozumiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko technologia, ale przede wszystkim ludzie, dlatego w naszym portfolio znajduje się także leasing pracowniczy oraz serwis porządkowy – wszystko po to, aby nasi Klienci mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Nasza sieć wyselekcjonowanych współpracowników oraz oddziały w różnych miastach Polski, takich jak Wrocław, Gdańsk czy Szczecin, pozwalają nam na elastyczne i skuteczne działanie na terenie całego kraju. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach innowacja to klucz do sukcesu. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych systemów monitoringu, aby zapewnić naszym Klientom usługi, które wyznaczają standardy w branży. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją podchodzimy do każdego zadania.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Wami naszą misją czy wartościami, które nas kierują, zapewniamy, że każdy dzień pracy w Makropol to krok do przodu w dążeniu do doskonałości w ochronie i bezpieczeństwie. Nasza historia i doświadczenie są naszym fundamentem, a satysfakcja Klientów – największą nagrodą.

Zapraszamy do poznania Makropol – Waszego partnera w tworzeniu bezpiecznej przyszłości.

Makropol Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy Makropol Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Makropol Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Makropol Sp. zo.o.

Siedziba główna

Makropol Sp. zo.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Makropol Sp. zo.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Makropol Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Portier-Legnica

    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Makropol Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko pracownik ochrony.

      Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

      Studenci 20 zł/godz netto.

      Zakres obowiązków

      - wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczna mienia,

      - godne reprezentowanie firmy.

      Wymagania

      - niekaralność

      - obsługa komputera

      Mile widziane:

      • Orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

      - wynagrodzenie za etat - 16 zł/godz na rękę,

      - premia za frekwencję - 200 zł na rękę,

      - pełne umundurowanie i niezbędne narzędzia do pracy,

      - możliwość wyrobienia dodatkowych godzin.

Pracodawcy w Poznaniu