Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CARRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy Carry SP. z o.o.

Carry SP. z o.o.

Zastępca Kierownika Salonu

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
Praca z grafikiem pracy i wytycznymi w salonie Kompleksowe zarządzanie salonem wg wytycznych firmy Motywowanie sprzedawców w codziennych obowiązkach Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów Przestrzegania ...

POLECANA
Piaseczno
23-11-2020 POLECANA

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Piła
Szczegóły

Interesuje Ciebie praca w handlu? Doskonale!

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej od 18 lat. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Weź udział w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Galeria VIVO

Zakres obowiązków

Jakie w szczególności będziesz miał zadania?

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  • samodzielne prowadzenie zmiany
  • kontrola standardów i procedur firmy
  • opieka nad powierzonym mieniem
  • dbanie o zatowarowanie i porządek w salonie
  • wsparcie w rekrutacji pracowników
  • obsługa kasy fiskalnej
Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy?

  • wykształcenia ukończonego, min. średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub w samodzielnym prowadzeniu zmiany
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz kierowania grupą pracowników
  • zaangażowania w pracę i chęci do podejmowania wyzwań
  • znajomości obsługi komputera
  • gotowości do pracy systemie równoważnym

Adres

ul. Kolorowa 2
60-198 Poznań
województwo wielkopolskie
powiat Poznań
gmina Poznań-Grunwald

Dodatkowe informacje

NIP: 7811651255
REGON: 639673856
KRS: 0000106796

Dyrektor generalny

Bogusław Sobota
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 18-04-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Poznań