AGRO-LAS SERWIS ANDRZEJ PIĘTOWSKI

AGRO-LAS SERWIS ANDRZEJ PIĘTOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AGRO-LAS SERWIS ANDRZEJ PIĘTOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGRO-LAS SERWIS ANDRZEJ PIĘTOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AGRO-LAS SERWIS ANDRZEJ PIĘTOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pracownik fizyczny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie o kierunku ogrodniczym, mechanicznym, umiejętność pielęgnacji i budowy terenów zieleni, obsługa maszyn i urządzeń ogrodniczych, uprawnienia na kosy i piły spalinowe,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/mies.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu