BRIDGESTONE POZNAŃ Sp. z o.o.

BRIDGESTONE POZNAŃ Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Operator maszyn Poznań
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BRIDGESTONE POZNAŃ Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BRIDGESTONE POZNAŃ Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator żurawi wieżowych

    Zakład Techniczno-Budowlany Polbau
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

    • Niemcy
    Dodana
  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 9 300-10 300 zł / mies.
    Dodana

Praca BRIDGESTONE POZNAŃ Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do produkcji opon

    • Poznań
    • pełny etat
    • 3 708 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń do produkcji gumowych, dbanie o wysoką jakość produktu, zgodnie z obowiązującymi normami, praca fizyczna

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: zdolności manualne, sprawność fizyczna, dobry wzrok
      • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie, doświadczenie na produkcji, znajomość języka ukraińskiego ( praca w zespole międzynarodowym), dyspozycyjność: praca na 3 zmiany w systemie 4-brygadowym w godz. 6-14, 14-22, 22-6. Testy rekrutacyjne, manualne oraz matematyczno-logiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 708 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu