Czy to Twoja firma?

LOGI-KO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Poznań

Oferty pracy LOGI-KO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LOGI-KO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LOGI-KO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/sprzątaczka

    LOGI-KO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie, wycieranie, szorowanie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach
      służbowych, korytarzach, szatniach, toaletach, sanitariatach, magazynach, biurach itp..
      czyszczenie regałów, mycie okien i przeszkleń. Zamiatanie / mycie/ odśnieżanie kortki.
      Godziny pracy: 4-10; 5-12, 21-23
      Miejsce pracy: Dębinki 7, 80-211 Gdańsk, Srebrniki 17, 80-282 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk, ul.Wileńska 44, 80-215 Gdańsk, prof. Witolda Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk; Spacerowa 48, 80-299 Gdańsk; Profesora Michała Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyn/urządzeń czyszczących, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Poznaniu