CONTRAIN POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Działalność agencji pracy tymczasowej
CONTRAIN POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Inny Poznań
w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy CONTRAIN POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CONTRAIN POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - CONTRAIN POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pełna nazwa
CONTRAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
3 Maja 14 A 93-408 Łódź
NIP
7010061981
REGON
140912327
KRS
0000303184
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.04.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną

Informacja i komunikacja

  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca CONTRAIN POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • PRACA PRZY PAKOWANIU WARZYW I OWOCÓW

    • Holandia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osób chętnych do pracy w hurtowni owoców.

      PRACA PRZY PAKOWANIU WARZYW I OWOCÓW

      Obowiązki

      • Do Twoich obowiązków będzie należało pakowanie i zbieranie zamówień. Będziesz także kontrolować maszynę sortującą. Praca odbywa się na hali. W zależności przydzielonego stanowiska praca odbywa się w pozycji stojącej lub siedzącej.

      Wymagania

      • Gotowość do podjęcia pracy
      • Elastyczność i gotowość do pracy 5 dni w tygodniu
      • Motywacja i zaangażowanie
      • Mile widziane prawo jazdy kat. B
      • nie wymagamy znajomości języka angielskiego

      Oferujemy

      • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od €18,46 brutto/h
      • Dodatek urlopowy - €1,87 brutto/h
      • Dodatek wakacyjny - €1,34 brutto/h
      • Płatne nadgodziny
      • Dodatek dla kierowcy - €5 dziennie
      • Ubezpieczenie holenderskie
      • Stołówka
      • Możliwość stałej współpracy
      • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
      • Opieka polskiego koordynatora

Pracodawcy w Poznaniu