West Kadra Tetiana Denysiuk

West Kadra Tetiana Denysiuk najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy West Kadra Tetiana Denysiuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca West Kadra Tetiana Denysiuk

Wybrane oferty innych pracodawców

  • Kadrowa/ Kadrowy

    GOLDENSTEIN TAX POLAND Sp. z o.o.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    Dodana
  • KADROWA w biurze rachunkowym

    Max Plus Danuta Bartkowiak
    • Kalisz
    • praca od zaraz
    Dodana

Dane firmowe i kontaktowe - West Kadra Tetiana Denysiuk

Pełna nazwa
WEST KADRA TETIANA DENYSIUK
Adres rejestrowy
ul. Henryka Sienkiewicza 22 60-818 Poznań
NIP
7831750960
REGON
366021205
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.12.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.71.Z Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
  • 74.30.Z Działalność związana z tłumaczeniami

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 79.11.B Działalność pośredników turystycznych

Uprawnienia

  • 2017-02-23, Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, Wpis Marszałka Woj. Wielkopolskiego, Rejestr agencji zatrudnienia
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca West Kadra Tetiana Denysiuk - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

    • Poznań
    • Zakres obowiązków

      aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy, tworzenie bazy klientów, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia cudzoziemców, tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami do pracy oraz pracownikami, obsługa oraz wsparcie strony internetowej agencji, stron w sieciach społecznościowych, realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez dyrektora, rekrutacja pracowników ze Wschodu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: bystrość, Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice, cierpliwość, chęć do pracy
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość języka rosyjskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 715 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Poznaniu