Czy to Twoja firma?

West Kadra Tetiana Denysiuk praca

Poznań
West Kadra Tetiana Denysiuk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. HR Poznań
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy West Kadra Tetiana Denysiuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca West Kadra Tetiana Denysiuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. HR

    GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
    • Trzcinica
    • umowa o pracę
    Polecana
    Wygasa

Praca West Kadra Tetiana Denysiuk - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

    West Kadra Tetiana Denysiuk
    • Poznań
    • Zakres obowiązków

      aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy, tworzenie bazy klientów, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia cudzoziemców, tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami do pracy oraz pracownikami, obsługa oraz wsparcie strony internetowej agencji, stron w sieciach społecznościowych, realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez dyrektora, rekrutacja pracowników ze Wschodu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: bystrość, Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice, cierpliwość, chęć do pracy
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość języka rosyjskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 715 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Poznaniu