Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ praca

Poręba
ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ - oferty archiwalne

  • Pomocnik brukarza

    ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ
    • Poręba
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy układaniu kostki brukowej, możliwość przyuczenia do zawodu, praca na terenie województwa śląskiego, pracodawca zapewnia dowóz pracowników z Zawiercia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, istnieje jednak możliwość przyuczenia do zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500,01 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Porębie