4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia obsługa klienta / call center

Oferty pracy 4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4Workers / Czysty Efekt

4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - 4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Zielona 26 42-360 Poraj
NIP
5771986094
REGON
380603400
KRS
0000737785
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
27.06.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 14.12.Z Produkcja odzieży roboczej
  • 14.14.Z Produkcja bielizny

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia
  • 46.44.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Pozostała działalność usługowa

  • 96.01.Z Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca 4WORKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik serwisu sprzątającego

    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Mycie podłóg, toalet, części socjalnych szatni, łaźni, praca na dwie zmiany w godz: 6-14, 14-22

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Telemarketer

    • Kraków
    • praca zdalna
    • 2 800 zł / mies.

      wprowadzanie danych do systemu, pozyskiwanie klientów, telefoniczne umawianie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca zdalna

Pracodawcy w Poraju