Firma Usługowa ATRA Krzysztof Pardela

Firma Usługowa ATRA Krzysztof Pardela najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Budowlaniec Porąbka
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Usługowa ATRA Krzysztof Pardela

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowa ATRA Krzysztof Pardela

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Usługowa ATRA Krzysztof Pardela - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    • Porąbka
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace o charakterze ogólnobudowlanym, noszenie cegieł, zaprawy murarskiej i innych materiałów, mieszanie betonu, przenoszenie rusztowań. Praca w ramach umowy zlecenie, wg potrzeb zleceniodawcy, w wymiarze 40 godzin tygodniowo na terenie województwa śląskiego. Propnowane wynagodzenie 18,30 zł na godzinę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane. Konieczne: posiadanie zdolności manualnych, umiejętności związanych z pracą na budowie i pracą w zespole, bardzo dobra kondycja fizyczna, elastyczne podejście do czasu pracy. Miile widziana komunikatywna znajomość języka ukraińskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Porąbce