Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA praca

Police
Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Police
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA
    • Police
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie księgowości w spółdzielni zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi, nadzór i kontrola nad prawidłowym rozliczaniem dokumentów księgowych, operacji gospodarczych, rozliczeń mediów i innych składników opłat eksploatacyjnych, nadzór nad właściwym obiegiem, utrzymywaniem, przechowywaniem oraz archiwiwzacją dokumentów księgowych, dokonywanie prawidłowych i terminowych rozliczeń podatkowych, opracowywaniu planu przychodów i kosztów na poszczególnye lat, sporządanie sprawozdań finansowych i ich sprawozdań związanych z funkcjonowaniem Spółdzielni, zapewnienie prawidłowego i terminowego zamknięcia okresów księgowych, przygotowywanie analiz spółdzielni, bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytem, współdziałania w tworzeniu regulaminu dotyczącego funkcjonowania spółdzielni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse i rachunkowość
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, osoba niekarana, znajomość zasad rachunkowości, znajomość przepisów podatkowych
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w firmach zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zastępca głównego księgowego

    • Police

      współpraca z Główną Księgową w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowychzgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nadzór i kontrola nad prawidłowym rozliczaniem dokumentów księgowych, operacji gospodarczych, rozliczeń mediów i innych składników opłat eksploatacyjnych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, znajomość zasad rachunkowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Pracodawcy w Policach