Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAN-POL Wiesław Daniłowicz praca

Połczyn-Zdrój
naprawa samochodów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAN-POL Wiesław Daniłowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Połczyn-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAN-POL Wiesław Daniłowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAN-POL Wiesław Daniłowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAN-POL Wiesław Daniłowicz - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca na stacji paliw

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAN-POL Wiesław Daniłowicz
    • Połczyn-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      -obsługa systemu kasowego
      -aktywna sprzedaż towaru
      -dbałość o porządek i czystość stacji paliw
      -obsługa klientów.
      Praca w godz. 6-18 oraz 18-6.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel), dokładność i rzetelność, komunikatywność, wysoki poziom kultury osobistej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Połczynie-Zdroju