Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Jolanta Buzanowska PULS-ART

usługi reklamowe gabinet kosmetyczny

Oferty pracy Jolanta Buzanowska PULS-ART

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
Jolanta Buzanowska PULS-ART
tworzenie grafiki komputerowej, praca w Corelu i Photoshopie, praca na miejscu w siedzibie pracodawcy
2600-4000 zł
UoP brutto/mies.
Połczyn-Zdrój
16-10-2020

ASYSTENT BIURA

Zawód: pracownik biurowy Rodzaj: umowa na okres próbny
-wystawianie faktur -obsługa Microsoft / Excel -rozmowy telefoniczne z kontrahentami
od 2600 zł
01-10-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: grafik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w Corelu i Photoshopie, podstawowa znajomość języka angielskiego
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Szczegóły
- wykonywanie zleceń bieżących,
- przygotowywanie plików do druku,
- praca przy komputerze,
- bardzo dobra znajomość komputera,
- wynagrodzenie 3421,90zł + premia uznaniowa.
Wymagania
średnie ogólnokształcące, brak
Języki:
angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
obsługa programów MS Excel i Corel
Obsługa programu graficznego Photoshop
NIE

Adres

ul. Wojska Polskiego 15
78-320 Połczyn-Zdrój
województwo zachodniopomorskie
powiat świdwiński
gmina Połczyn-Zdrój

Dodatkowe informacje

NIP: 6721512360
REGON: 330295735

Profil działalności:

  • 16.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
  • 18.12.Z - Pozostałe drukowanie
  • 18.13.Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 47.75.Z - Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 58.11.Z - Wydawanie książek
  • 58.19.Z - Pozostała działalność wydawnicza
  • 73.11.Z - Działalność agencji reklamowych
  • 74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
  • 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-12-1992
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Połczyn-Zdrój

Popularni pracodawcy z województwa: Zachodniopomorskie

2x3
2x3
2x3
2x3
Fotokart
PDC Logistics
X-GEO
KJM-BISS
NORMAN