Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Mapa Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Pełna nazwa
UZDROWISKO POŁCZYN GRUPA PGU SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
ul. Zdrojowa 6 78-320 Połczyn-Zdrój
NIP
6720006034
REGON
00028818800000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

4.4

Na podstawie 153 oceny z Google.

Stanisław Sadowski

"Bardzo ładne miejsce uroczy park lecz troszkę zaniedbany. Niektóre chodniki z dawnych lat popekany asfalt, co niekiedy utrudnienia chodzenie bardzo dużo kwiatów i zieleni, trawniki często niszczone przez bytujace tam dziki"

4 lata temu

Maciej “Nemo” Sarna

"Lekko podupadające uzdrowisko, ale okolice przyjemne do spacerów i wycieczek rowerowych."

3 lata temu

Paweł

Paweł

"Urocze uzdrowisko. Park nie za duży, za to zadbany i przyjemny. Mogę polecić."

4 lata temu

Piotr

Piotr

"Bardzo klimatyczne miejsce. Piękny park i zachowana atmosfera uzdrowiska. Ostatnio niestety „zniknął” zabytkowy, drewniany budynek w miejsce którego powstał parking ale ogólnie miejsce warte odwiedzenia."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Polczyn-Zdrój
  3. Poznań
  4. Warszawa
  5. Koszalin

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Połczyn-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A będące zespołem sanatoriów i szpitali uzdrowiskowych zlokalizowanych w pięciu obiektach: „Irena”, „Podhale”, „Borkowo”, „Gryf” i SPA „Zdrojowe Zacisze” usytuowanych na trenie Parku Zdrojowego w Połczynie Zdroju poszukuje kandydatów na stanowisko

      Fizjoterapeuta

      Zakres obowiązków

      Do zadań Pracownika na tym stanowisku będzie należało:

      obsługa urządzeń niezbędnych do przeprowadzania zabiegów (elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapia miejscowa),

      wykonywanie różnego rodzaju masaży,

      nadzorowanie wykonywanych ćwiczeń oraz realizacja zabiegów rehabilitacyjnych, kondycyjnych i usprawniających,

      prowadzenie zajęć z kinezyterapii dla osób o upośledzonej sprawności ruchowej, koordynacji itp. dotyczy to przede wszystkim osób starszych i niepełnosprawnych,

      zapewnienie obsługi klientów korzystających z zabiegów i usług wprowadzonych do oferty.

      Wymagania

      wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,

      Oferujemy

      stabilne zatrudnienie,

      formę współpracy – do uzgodnienia etat lub własna działalność gospodarcza

Pracodawcy w Połczynie-Zdroju