Czy to Twoja firma?

Firma usługowo-handlowa Francik Franciszek Tyran praca

Polanka Wielka
USŁUGI TRANSPORTOWE-TRANSPORT DROGOWY,MECHANIKA SAMOCHODOWA
Firma usługowo-handlowa Francik Franciszek Tyran najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Polanka Wielka
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Firma usługowo-handlowa Francik Franciszek Tyran

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma usługowo-handlowa Francik Franciszek Tyran

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma usługowo-handlowa Francik Franciszek Tyran - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego (ciągnik siodłowy z cysterną )

    Firma usługowo-handlowa Francik Franciszek Tyran
    • Polanka Wielka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowca samochodu ciężarowego ( ciągnik siodłowy z cysterną).
      Trasy po Polsce

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Wykształćenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku - min. rok, prawo jazdy KAT. C+ E Trasy krajowe. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu ciężarowego (ciągnika siodłowego z cysterną)

    • 6 500 zł / mies.

      Kierowca samochodu ciężarowego (ciągnika siodłowego) z cysterną (ADR) w ruchu międzynarodowym ( kraje Europy)

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, ADR – przewóz towarów niebezpiecznych, Kurs ADR
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku - min. 2 lata, prawo jazdy kat. C+E, kurs ADR, podstawowa znajomość języka angielskiego. Miejsce wykonywania pracy: trasy zagraniczne - kraje EU. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony, równoważny system pracy - wg ustawy o czasie pracy kierowcy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

Pracodawcy w Polance Wielkiej