Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ praca

Polanka Wielka
działalność związana z wychowaniem przedszkolnym
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Oświęcim
  2. Wadowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie

    • Polanka Wielka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc dziecku z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, współpraca z wychowawcą grupy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacje do terapii uczniów z autyzmem, umiejętność pracy z dzieckiem posiadającym orzeczenie oraz kwalifikacje w obszarze pedagogiki specjalnej. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, zatrudnienie w wymiarze 20/20 (warunki zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia regulowane są zapisami w Karcie Nauczyciela i uazależnione są od posiadanych kwalifikacji zawodowych i stopnia awansu zawodowego).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia oraz warunki zatrudnienia regulowane są zapisami w Karcie Nauczyciela i uzale
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Polance Wielkiej