Żabka Polska sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Żabka Polska sp. z o.o. praca

Połaniec

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 23 lata obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 7 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Żabka Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Franczyzobiorca Połaniec
- w kategoriach zawodowych:
franczyza / własny biznes

Oferty pracy Żabka Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Żabka Polska sp. z o.o.

Mapa Żabka Polska sp. z o.o.

Centrala

Praca Żabka Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Franczyzobiorca Sklepu Żabka

    • Połaniec
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • Nasi franczyzobiorcy pochodzą z różnych części Polski, każdy ma inne doświadczenia zawodowe, inną sytuację rodzinną. Łączy ich Żabka. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać franczyzę w sieci Żabka i dołącz do 6 tys. przedsiębiorców, którzy w niemal całej Polsce prowadzących swoje biznesy.

      Nasza oferta franczyzowa skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie w handlu, jak i nowych przedsiębiorców na rynku.

      Umów się na spotkanie informacyjne z naszym Przedstawicielem, na którym poznasz szczegóły.

      Skorzystaj z biznesowej szansy i poprowadź sklep Żabka!

      21 lat doświadczenia

      7000 sklepów w Polsce

      5000 Franczyzobiorców

      2 miliony klientów dziennie

      Jesteśmy pewnym partnerem w prowadzeniu biznesu.

      Zakres obowiązków

      • Kompleksowe zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami Sieci
      • Pełne zaangażowanie w rozwój sprzedaży
      • Umiejętność kierowania swoim personelem
      • Odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń
      • Obsługa komputera

      Wymagania

      • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
      • Brak zaległości kredytowych- pełnomocnictwo do weryfikacji BIG i KRD
      • Wkład finansowy na poziomie 5 tys. zł (przeznaczony na zakup drukarki fiskalnej, zatowarowanie we własne produkty regionalne i koncesję-która jest w pełni refundowana po 3 miesiącach
      • Znajomość obsługi komputera
      • Odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Przez pierwsze 12 miesięcy Twój przychód nie będzie niższy niż 17 tys. netto - bez względu na osiągany obrót
      • Do 12 tys. na rozwój biznesu
      • Dodatkowo możesz uzyskać przychód za realizację celów sprzedażowych oraz inne premie i świadczenia
      • Otrzymasz nowoczesny sklep w dobrej lokalizacji, którą wspólnie ustalimy
      • Stale będziesz pod opieką Partnera Biznesowego
      • Otrzymasz bezpłatny system szkoleń przygotowujących do prowadzenia sklepu- opieka szkoleniowa trwa również po otwarciu sklepu

Pracodawcy w Połańcu