Czy to Twoja firma?

AGRO - TOM Tomasz Kaniewski praca

Pogorzela
Produkcja maszyn dla rolnictwa
AGRO - TOM Tomasz Kaniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy AGRO - TOM Tomasz Kaniewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGRO - TOM Tomasz Kaniewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AGRO - TOM Tomasz Kaniewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AGRO - TOM Tomasz Kaniewski - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania ruchu

    AGRO - TOM Tomasz Kaniewski
    • Pogorzela
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Usuwanie awarii, utrzymanie ruchu maszyn, przegląd i konserwacja.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator przecinarki laserowej

    • Pogorzela
    • 4 400-4 600 zł / mies.

      Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją technologiczną (cięcie oraz grawerowanie blach)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 400 - 4 600 PLN

Pracodawcy w Pogorzeli