Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POL-INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Pogórze
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POL-INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Pogórze
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POL-INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POL-INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POL-INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter sieci gazowych/operator wiertnicy

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POL-INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pogórze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa wiertnicy horyzontalnej, obsługa nawigacji wiertnicy, roboty towarzyszące, pomocnicze przy obiektach monterskich

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe, umiejętność zgrzewania, umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 7 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piatku 7:00-15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną