Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ANNA JAWORSKA FIRMA PRZEWOZOWA JAW-BUS

transport

Oferty pracy ANNA JAWORSKA FIRMA PRZEWOZOWA JAW-BUS

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

MECHANIK
Mechanik   |  umowa o pracę
Podzamcze
Szczegóły
Zakres obowiązków
naprawa samochodów, praca w godz. 8.00-16.00
Wymagania
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
KIEROWCA AUTOBUSU
Kierowca   |  umowa o pracę
Podzamcze
Szczegóły
transport osób, praca w godz. 5.00-14.00, 14.00-23.00
Wymagania
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat.D
Podzamcze
Szczegóły
transport osób na terenie województwa śląskiego, praca w godz. 4.30-14.00, 14.00-23.00
Wymagania

Adres

ul. Wojska Polskiego 21A
42-440 Podzamcze
województwo śląskie
powiat zawierciański
gmina Ogrodzieniec

Dodatkowe informacje

NIP: 6371493603
REGON: 241051982

Profil działalności:

  • 49.31.Z - Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
  • 49.39.Z - Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany

Uprawnienia:

  • od 2008-12-18 do 2023-12-18 Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób (wprowadzone przez Starosta zawierciański Zawiercie)
  • od 2016-03-01 do 2021-02-28 Licencja dotycząca autobusowego i autokarowego zarobkowego przewozu osób (wprowadzone przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego Warszawa)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-12-2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Podzamcze