Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DABOZO SP. Z O.O.

Oferty pracy DABOZO SP. Z O.O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KOORDYNATOR DZIAŁU REKRUTACJI
Zawód: asystent zarządu   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pobiedziska
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca biurowa, realizacja procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, przeprowadzanie procesów związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników, rozliczenia czasu pracy
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Języki:
ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
doświadczenie - 1 rok (wymagany staż - lata: 1)
obsługa komputera - Ms Office
Inne wymagania:
1 rok doświadczenia w dziale rekrutacji i koordynacji pracowników tymczasowych, znajomość prawa pracy oraz ustawy o pracownikach tymczasowych, mile widziana znajomość j.rosyjskiego
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
DABOZO SP. Z O.O.
62-010 Pobiedziska
KISZKOWSKA 12

Pracodawcy z miasta Pobiedziska

Popularni pracodawcy z województwa: Wielkopolskie

Adecco Poland
Display Print
Work Service