MJ SWEETS - JOANNA SOCHA

MJ SWEETS - JOANNA SOCHA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Cukiernik Płońsk
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MJ SWEETS - JOANNA SOCHA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MJ SWEETS - JOANNA SOCHA

Wybrane oferty innych pracodawców

Praca MJ SWEETS - JOANNA SOCHA - oferty archiwalne

  • Cukiernik-ciastkarz

    • Płońsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Naważanie i przygotowywanie ciasta.
      Oferta pracy pozyskana w drodze refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy RPO
      Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych w PUP w Płońsku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe/zawodowe. Mile widziane doświadczenie w zawodzie cukiernik.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płońsku