Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku

Oferty pracy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL
Zawód: pedagog   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Płońsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Prowadzenie zajęć z młodzieżą nniepełnosprawną w stopniu umiarkowanym i znacznym, prowadzenie wymaganej dokumentacji.
Wynagrodzenie według stopnia awansu zawodowego.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna, komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy z dziećmi niepełnosprawnymi w stopniu umiarkowanym i znacznym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL (ZAJĘCIA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE)
Zawód: pedagog   |  Rodzaj: umowa o pracę
Płońsk
Szczegóły
Sumienne wykonywanie zadań nauczyciela, realizacja zadań powierzonych przez dyrektora placówki.
Wymagania
Wymagane wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym o specjalności oligofrenopedagogika lub pedagogika specjalna oraz umiejętności związane z zawodem fizjoterapeuty.
NIE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku
09-100 Płońsk
Młodzieżowa 11 A

Pracodawcy z miasta Płońsk