Czy to Twoja firma?

TENDER MEAT sp. z o.o. praca

Płońsk

Od ponad dwóch dekad TENDER MEAT jest synonimem pasji i tradycji, które przekładają się na niezrównaną jakość naszych produktów mięsnych. Jako polska firma rodzinna z siedzibą w malowniczym Płońsku, z dumą reprezentujemy najwyższy standard w branży mięs premium, specjalizując się w wołowinie i jagnięcinie.

Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu i ciągłym dążeniu do doskonałości. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nie tylko doskonale poznać potrzeby naszych klientów, ale także wykreować ofertę, która zaspokaja nawet najbardziej wyrafinowane gusta. W naszym portfolio znajdziecie Państwo wyselekcjonowaną wołowinę Black Angus, szlachetną Wagyu, aromatyczną wołowinę sezonowaną na sucho, a także polską wołowinę QMP, która jest dumą naszego krajowego rolnictwa. Nie zapominamy również o miłośnikach jagnięciny – brytyjska i irlandzka to tylko niektóre z propozycji, które przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających konsumentach.

Nasze produkty, dostarczane zarówno na rynek HoReCa, jak i do klientów detalicznych w kraju i za granicą, to gwarancja najwyższej klasy. Jesteśmy dumni, że nasza wołowina TENDER BEEF posiada certyfikat krajowego Systemu jakości mięsa wołowego QMP, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie mięsa o najwyższych standardach.

W TENDER MEAT wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko jakość produktów, ale również budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami. Dlatego też oferujemy wsparcie merytoryczne, szkolenia i warsztaty, które pozwalają naszym klientom na pełne wykorzystanie potencjału naszych mięs.

Nasza specjalizacja w wołowinie pozwala nam na sprowadzanie chłodzonej wołowiny z najdalszych zakątków świata – od USA po Australię, a także dostarczanie chłodzonej jagnięciny z Anglii i Irlandii. Dopełnieniem naszej oferty jest szeroki wachlarz produktów mrożonych, w tym dziczyzna polska i importowana, baranina oraz mięsa egzotyczne.

W TENDER MEAT działamy w oparciu o wartości, które są dla nas fundamentem: uczciwość, rzetelność, jakość oraz profesjonalizm. To one kierują nami każdego dnia, gdy z pasją tworzymy naszą historię i zapraszamy Państwa do wspólnego celebrowania smaku doskonałego mięsa.

Oferty pracy TENDER MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TENDER MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TENDER MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    TENDER MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Płońsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi stałych relacji handlowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płońsku