MOTOR - LAND Małgorzata Pawlak

Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa.
MOTOR - LAND Małgorzata Pawlak najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Mechanik Płock
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy MOTOR - LAND Małgorzata Pawlak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MOTOR - LAND Małgorzata Pawlak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MOTOR - LAND Małgorzata Pawlak - oferty archiwalne

  • Pomocnik mechanika

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze przy naprawie motocykli, skuterów i quadów. Praca w Płocku w godz. 9-17.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Płocku