Płockie Towarzystwo Oświatowe

Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Płockie Towarzystwo Oświatowe najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Nauczyciel Płock
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Płockie Towarzystwo Oświatowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Płockie Towarzystwo Oświatowe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Płockie Towarzystwo Oświatowe

Pełna nazwa
PŁOCKIE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE
Adres rejestrowy
M. J. Piłsudskiego 31 09-407 Płock
NIP
7741077241
REGON
610170158
KRS
0000180077
Forma prawna
stowarzyszenie
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Płockie Towarzystwo Oświatowe - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie języka obcego. Wychowawca w szkole ponadpodstawowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: filologia angielska
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do ustalenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płocku