HEKSAR GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy Agencja pracy tymczasowej
HEKSAR GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy HEKSAR GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HEKSAR GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HEKSAR GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HEKSAR GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Murowanie, układanie płyt kartonowo gipsowych, prace ziemne. Praca: Płock i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk

    • Płock

      Wykonywanie prac ogólno elektrycznych na obiektach przemysłowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia od 1 kV wzwyż, mile widziana znajomość zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 16.18 netto
  • Monter sieci wodno - kanalizacyjnych

    • Płock

      Prace ziemne. Udział w pracach awaryjnych na sieciach wodno - kanalizacyjnych. Wykonywanie prac eksploatacyjnych, konserwacyjnych i remontowych związanych z prawidłowym działaniem sieci. Praca w Płocku i okolicach w godzinach 6-15.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie przy pracach budowlanych, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 21 zł/h

Pracodawcy w Płocku