SABA Sp. z o.o.

Oferty pracy SABA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SABA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - SABA Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"SABA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Przemysłowa 34 09-400 Płock
NIP
7742660439
REGON
611313750
KRS
0000093069
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
25.02.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 22.22.Z Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
  • 22.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • 23.61.Z Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
  • 23.63.Z Produkcja masy betonowej prefabrykowanej
  • 23.99.Z Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.22.Z Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 50.10.Z Transport morski i przybrzeżny pasażerski

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.34.Z Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca SABA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bezpośrednia bieżąca obsługa klientów, aktywne pozyskiwanie klientów, obsługa procesu reklamacji, realizacja założonych planów sprzedażowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE, obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w pracy sprzedawcy/ handlowca/ opiekuna klienta komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Płock

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 056 PLN

Pracodawcy w Płocku