Czy to Twoja firma?

She and He Atelier Olha Shkliarska praca

Plewiska
She and He Atelier Olha Shkliarska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Plewiska
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy She and He Atelier Olha Shkliarska

Praca alert - powiadomienia

Praca She and He Atelier Olha Shkliarska

  • Fryzjer męski

    She and He Atelier Olha Shkliarska
    • Plewiska
    • umowa o pracę
    Dodana

Praca She and He Atelier Olha Shkliarska - oferty archiwalne

  • Barber

    • Plewiska
    • Zakres obowiązków

      Golenie i przycinanie brody, umawianie klientów na wizytę, dbanie o profesjonalny wizerunek salonu lub tzw. barber shopu, wykonywanie masażu twarzy, przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych, współpraca z innymi pracownikami. Praca w godzinach 09.00-21.00 ( w zależności od potrzeb klientów). Znajomość języka ukraińskiego wymagana w celu porozumiewania się z klientami i pracownikami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość języjka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
  • Fryzjer męski (barber)

    • Plewiska
    • pełny etat
    • 3 400 zł / mies.

      Golenie i przycinanie brody, układanie fryzur, strzyżenie włosów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Minimum 4 miesięczne doświadczenie jako barber (fryzjer męski), umiejętność wykonywania strzyżeń brody, stylizacja fryzur męskich, wykonywanie strzyżenia męskiego. Ukończenie kursu barberskiego. Mile widziane twórcze myślenie, zdolności manualne, wyczucie estetyki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Plewiskach