PPHU BIKO

PPHU BIKO najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Spawacz Pleszew
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PPHU BIKO

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU BIKO

  • Spawacz

    PPHU BIKO
    • Pleszew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - PPHU BIKO

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "BIKO" TADEUSZ BINIAK
Adres rejestrowy
ul. Prokopowska 52 63-300 Pleszew
NIP
6170252844
REGON
003369473
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
15.03.1993
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.21.Z Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania

Budownictwo

  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.71.Z Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PPHU BIKO - oferty archiwalne

  • Osoba do prac wykończeniowych przy kotłach-izolator kotłów

    PPHU BIKO
    • Pleszew
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      zgodnie z charakterystyką pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane, uprawnienia na spawacza MIG-MAG - mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pleszewie