Czy to Twoja firma?

Przedszkole Samorządowe w Płazie praca

Płaza
edukacja dzieci
Przedszkole Samorządowe w Płazie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Samorządowe w Płazie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Samorządowe w Płazie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Samorządowe w Płazie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Samorządowe w Płazie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Przedszkole Samorządowe w Płazie
    • Płaza
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      indywidualna praca z dziećmi w wieku przedszkolnym 3-6 lat

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 832,25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 5 godzin tygodniowo - system pracy do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną