Czy to Twoja firma?

BELWEDER MAŁGORZATA SZUMOWSKA praca

Pisz
BELWEDER MAŁGORZATA SZUMOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BELWEDER MAŁGORZATA SZUMOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BELWEDER MAŁGORZATA SZUMOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BELWEDER MAŁGORZATA SZUMOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BELWEDER MAŁGORZATA SZUMOWSKA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    BELWEDER MAŁGORZATA SZUMOWSKA
    • Pisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w przygotowywaniu posiłków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia: 3.010 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piszy