Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Przymierze - Ziemia Piska praca

Pisz
Stowarzyszenie Przymierze - Ziemia Piska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Stowarzyszenie Przymierze - Ziemia Piska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Przymierze - Ziemia Piska

Stowarzyszenie Przymierze - Ziemia Piska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stowarzyszenie Przymierze - Ziemia Piska - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    Stowarzyszenie Przymierze - Ziemia Piska
    • Pisz
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie warsztatów terapii zajęciowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, średnie ogólnokształcące, brak, wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami wymagane od kandydatów posiadających wykształcenie średnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 255 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta

    • Pisz
    • umowa o pracę

      prowadzenie zajęć rehabilitacyjnych z osobami z różnego rodzaju niepełnosprawnościami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: fizjoterapia, średnie zawodowe, brak, kierunek: fizjoterapia
      • Uprawnienia: prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • Pozostali specjaliści nauczania i wychowania gdzie indziej niesklasyfikowani

    • Pisz

      1. Prowadzenie zajęć z wychowankami.
      2. Ustalenie indywidualnych programów.
      3. Nawiązanie współpracy z rodzinami w celu ustalenia rzetelnej diagnozy wychowanka.
      4. Prowadzenie dokumentacji.
      5. Współpraca z instytucjami wspierającymi rozwój.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna, specjalizacja: oligofrenopedagogika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą

Pracodawcy w Piszy