Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janus Adam Janus praca

Pisz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janus Adam Janus najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janus Adam Janus

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janus Adam Janus

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janus Adam Janus poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janus Adam Janus - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janus Adam Janus
    • Ruciane-Nida
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie obiektu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyskość wynagrodzenia: 2.600
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

      pomoc w przygotowaniu posiłów, dbanie o porządek

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

Pracodawcy w Piszy