BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM - oferty archiwalne

  • Doradca klienta

    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pozyskiwanie i obsługa klientów,
      aktywna sprzedaż produktów bankowych i obsługa klientów z uwzględnieniem obsługi dyspozycji gotówkowych klientów Banku,
      umiejętny dobór oferty produktowej Banku do potrzeb klienta,
      budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;

      Miejsce wykonywania pracy: Placówka Operacyjna Centrali w Piotrkowie Tryb.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse, bankowość lub pokrewne), mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług, mie widziane doświadczenie w bankowości lub finansach oraz posiadanie ukończonego kursu kasjera walutowo-złotowego, umiejętności skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów, komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ds. księgowości

      wystawianie i księgowanie faktur VAT,
      wypełnianie i wysyłanie deklaracji podatkowych oraz informacji podatkowych,
      odprowadzanie do ZUS składek ubezpieczeniowych zatrudnionych pracowników,
      analizowanie faktur firmy oraz wszelkich dokumentów związanych z jej działalnością,
      uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
      księgowanie dokumentów w systemie księgowo - finansowym;

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewne), wymagana komunikatywność i umiejetność współdziałania w zespole, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność, dużym atutem będzie doświadczenie w księgowości lub finansach

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim