Czy to Twoja firma?

Apteka Na Węgierskiej mgr farm. Ryszard Nalepa praca

Pilzno
Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona
Apteka Na Węgierskiej mgr farm. Ryszard Nalepa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Farmaceuta Pilzno
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Apteka Na Węgierskiej mgr farm. Ryszard Nalepa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Apteka Na Węgierskiej mgr farm. Ryszard Nalepa

Praca Apteka Na Węgierskiej mgr farm. Ryszard Nalepa - oferty archiwalne

  • Technik farmaceutyczny

    Apteka Na Węgierskiej mgr farm. Ryszard Nalepa
    • Pilzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACA SAMODZIELNA NA STANOWISKU TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: TECHNIK FARMACEUTYCZNY
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANY STAŻ PRACY W ZAWODZIE.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA W GODZ. 7.00-19.30 WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD KWALIFIKACJI I DOŚWIADCZENIA.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pilznie