Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLTOM Jadwiga Janicka praca

Piła
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLTOM Jadwiga Janicka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Piła
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLTOM Jadwiga Janicka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLTOM Jadwiga Janicka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLTOM Jadwiga Janicka - oferty archiwalne

  • Prace porządkowe

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLTOM Jadwiga Janicka
    • Piła
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie powierzchni produkcyjnych - cukiernia, lodziarnia.
      Zatrudnienie od zaraz, godziny pracy: 15.00/16.00 do 21.00. (godziny do ustalenia)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/h

Pracodawcy w Pile