SZKOŁA POLICJI W PILE

SZKOŁA POLICJI W PILE najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa magazyn bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy SZKOŁA POLICJI W PILE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA POLICJI W PILE

SZKOŁA POLICJI W PILE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA POLICJI W PILE - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. p.poż

    • Piła
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Realizacja zadań z zakresu ochrony przeciwpożarowej szkoły oraz nadzór nad stanem ochrony przeciwpożarowej.
      Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce (docelowo na stałe), zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu od lutego/marca 2023r., jedna zmiana - dni i godziny pracy do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie branżowe
      • Inne wymagania: kwalifikacje zgodne z ustawą z dnia 24.08.1991r. o ochronie przeciwpożarowej, mile widziane doświadczenie zawodowe 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pile