+DREAM S.C. MARZENA GOŹDZIEWSKA, PIOTR GOŹDZIEWSKI

+DREAM S.C. MARZENA GOŹDZIEWSKA, PIOTR GOŹDZIEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy +DREAM S.C. MARZENA GOŹDZIEWSKA, PIOTR GOŹDZIEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca +DREAM S.C. MARZENA GOŹDZIEWSKA, PIOTR GOŹDZIEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

+DREAM S.C. MARZENA GOŹDZIEWSKA, PIOTR GOŹDZIEWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca +DREAM S.C. MARZENA GOŹDZIEWSKA, PIOTR GOŹDZIEWSKI - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - doradca klienta

    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów w salonie z wyposażeniem wnetrz, doradztwo i sprzedaż produktów asortymentu, przygotowywanie ofert, obsługa zamówień, pomoc i doradztwo w projektowaniu dekoracji wnętrz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, biegła obsługa kompytera, mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Sprzedawca/doradca klienta

    • Piła
    • praca od zaraz
    • 3 300 zł / mies.

      Obsługa klientów w salonie z wyposażeniem wnętrz, doradztwo - sprzedaż produktów asortymentu, przygotowywanie ofert, obsługa zamówień.
      Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa na stałe), praca w systemie równoważnym na jedną zmianę w godzinach: 8.00-16.00 lub 10.00-18.00.
      W zależności od posiadanych kwalifikacji możliwość zatrudnienia bez okresu próbnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie branżowe, brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, obsługa i znajomość programów komputerowych, mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pile