Czy to Twoja firma?

YUJIN TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. praca

Pietrzykowice

Jesteśmy Yujin Technology Poland, innowacyjną firmą z siedzibą w malowniczych Pietrzykowicach, sercu polskiego przemysłu. Nasza pasja to technologia i doskonałość w każdym aspekcie działalności, co widać w naszej ofercie – od sprzedaży hurtowej zaawansowanych maszyn i urządzeń, po ich naprawę i konserwację. Zajmujemy się również instalacją maszyn przemysłowych oraz produkcją specjalistycznych części do pojazdów silnikowych.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania kompleksowych rozwiązań, które wspierają naszych klientów w ich codziennej pracy. Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do sprzedaży, ale obejmuje także szeroko pojęte doradztwo techniczne i inżynieryjne, co pozwala nam na bliską współpracę z klientami i dostosowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb.

Rozumiemy, że świat przemysłu jest dynamiczny i wymagający, dlatego nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej historii czy wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami i dostarczanie im rozwiązań najwyższej jakości.

Nasza przynależność do globalnej rodziny YUJIN TECHNOLOGY CO., LTD. jest dla nas źródłem dumy i pozwala na wymianę doświadczeń oraz ciągły rozwój. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w doskonalenie każdego aspektu naszej działalności jest kluczem do sukcesu – zarówno naszego, jak i naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze rozwiązania mogą wspierać Twój biznes. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu.

YUJIN TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy

Oferty pracy YUJIN TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca YUJIN TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa YUJIN TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

YUJIN TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca YUJIN TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    YUJIN TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pietrzykowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Montaż, szlifowanie, odbiór elementów stalowych i plastikowych z linii produkcyjnej, prace zlecone.
      Około 80-180 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność całodobowa - wg potrzeb.
      Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: brak lub podstawowe niepełne, istaż pracy: brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz., około 80-180 godzin pracy miesięcznie

      Montaż, szlifowanie, odbiór elementów stalowych i plastikowych z linii produkcyjnej lub stanowisk pracy, prace zlecone.
      Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność całodobowa - wg potrzeb.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz., około 160 godzin pracy miesięcznie

Pracodawcy w Pietrzykowicach