Czy to Twoja firma?

KLUB DZIECIĘCY WIOLINEK BEATA KALUS praca

Piekary Śląskie
WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
KLUB DZIECIĘCY WIOLINEK BEATA KALUS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy KLUB DZIECIĘCY WIOLINEK BEATA KALUS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLUB DZIECIĘCY WIOLINEK BEATA KALUS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka/Higienistka stomatologiczna

    Dobra Dentystka
    • Międzyrzecze Górne
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Ortoptysta/ka

    Beskidzkie Centrum Medyczne sp z o. o.
    • Bielsko-Biała
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • Psycholog

    Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej
    Wygasa

KLUB DZIECIĘCY WIOLINEK BEATA KALUS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KLUB DZIECIĘCY WIOLINEK BEATA KALUS - oferty archiwalne

  • Opiekunka dziecięca / nauczyciel wychowania przedszkolnego

    KLUB DZIECIĘCY WIOLINEK BEATA KALUS
    • Piekary Śląskie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lata

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, wymagany kurs na opiekunkę dziecięcą w przypadku wykształcenia średniego, empatia, serdeczność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich