Czy to Twoja firma?

J.U.R.S Spółka Cywilna Jan Kandora, Urszula Kandora, Robert Kacprzak, Sonia Kandora-Kacprzak praca

Piekary Śląskie
J.U.R.S Spółka Cywilna Jan Kandora, Urszula Kandora, Robert Kacprzak, Sonia Kandora-Kacprzak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Piekary Śląskie
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy J.U.R.S Spółka Cywilna Jan Kandora, Urszula Kandora, Robert Kacprzak, Sonia Kandora-Kacprzak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca J.U.R.S Spółka Cywilna Jan Kandora, Urszula Kandora, Robert Kacprzak, Sonia Kandora-Kacprzak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Inspektor/-ka służby pięter

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    Dodana

Praca J.U.R.S Spółka Cywilna Jan Kandora, Urszula Kandora, Robert Kacprzak, Sonia Kandora-Kacprzak - oferty archiwalne

  • Kelner/barman

    J.U.R.S Spółka Cywilna Jan Kandora, Urszula Kandora, Robert Kacprzak, Sonia Kandora-Kacprzak
    • Świerklaniec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w restauracji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykszt. minimum średnie, mile widziane doświadczenie , aktualna książeczka sanepidowska, komunikatywna znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich