Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "ORZEŁ BIAŁY" SPÓŁKA AKCYJNA

Orzeł Biały jest liderem rynku producentów ołowiu rafinowanego w Polsce oraz największą spółką specjalizującą się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych. 

Podstawowym źródłem przychodów spółki jest sprzedaż ołowiu rafinowanego oraz jego stopów uzyskiwanych w wyniku recyklingu zużytych akumulatorów i innych odpadów zawierających ołów. 

Orzeł Biały dostarcza swoje produkty do największych koncernów zajmujących się produkcją akumulatorów wykorzystywanych głównie w przemyśle motoryzacyjnym. Ołów rafinowany i jego stopy produkowane przez Spółkę znajdują nabywców zarówno w kraju jak i za granicą. 

Zakończona w 2014 r. rozbudowa zakładu w Piekarach Śląskich o nowoczesny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy oraz nową instalację do przerobu złomu akumulatorowego spowodowała zintegrowanie go w jednej lokalizacji, co daje możliwość wzajemnych synergii. Orzeł Biały posiada jedną z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku instalacji tego typu w Europie.

Orzeł Biały posiada w ofercie coraz to bardziej zaawansowane technologicznie stopy ołowiu wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Spółka nieustannie rozwija swoją ofertę i zwiększa specjalizację w wysoko przetworzonych produktach. 

Na rynku recyklingu Spółka jest obecna od ponad 30 lat. Od 2007 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Oferty pracy Orzeł Biały S.A.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Harcerska 23
41-946 Piekary Śląskie
województwo śląskie
powiat Piekary Śląskie
gmina Piekary Śląskie

Dodatkowe informacje

NIP: 6260003139
REGON: 270647152
KRS: 0000099792

Dyrektor generalny

Konrad Sznajder
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 20-03-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Piekary Śląskie