Czy to Twoja firma?

MOBILE BUSINESS Filip Gospodarczyk praca

Piekary Śląskie
MOBILE BUSINESS Filip Gospodarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MOBILE BUSINESS Filip Gospodarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MOBILE BUSINESS Filip Gospodarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MOBILE BUSINESS Filip Gospodarczyk - oferty archiwalne

  • Prace wykończeniowe mieszkań

    MOBILE BUSINESS Filip Gospodarczyk
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Remonty wykończeniowe mieszkań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: aktywne prawo jazdy kat. B, Murarz - tynkarz, Robotnik budowlany - płytkarz, murarz
      • Inne wymagania: wykszt. średnie zawodowe, aktywne prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (robotnik budowlany, murarz, tynkarz, płytkarz)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich