ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY TYGRYSEK

ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY TYGRYSEK najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY TYGRYSEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY TYGRYSEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY TYGRYSEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY TYGRYSEK

Pełna nazwa
ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "WESOŁY TYGRYSEK"
Adres rejestrowy
ul. Zielona 16 05-500 Piaseczno
NIP
5261670877
REGON
015579095
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
16.02.2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.91.Z Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • 77.33.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura

Edukacja

  • 85.10.Z Placówki wychowania przedszkolnego
  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 85.52.Z Pozaszkolne formy edukacji artystycznej
  • 85.59.A Nauka języków obcych
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 88.91.Z Opieka dzienna nad dziećmi

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.29.Z Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana

Uprawnienia

  • 2015-08-31, Rejestr żłobków i klubów dziecięcych, Żłobek Niepubliczny "Wesoły Tygrysek", ul. Zielona 16, 05-500 Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ALBENA MIROWSKA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY TYGRYSEK - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      REF PI
      Zakres:
      - opieka nad dziećmi w przedszkolu,
      -prowadzenie zajęć dydaktycznych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika , specjalizacja: Wczesnoprzedszkolna oraz inne pokrewne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Piaseczno

      REF PI
      Zakres:
      -pomoc w kuchni przy przygotowowaniu i wydawaniu posiłków,
      -prace sprzątajace po wykonanej pracy w kuchni,

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Piasecznie