Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber

Restauracja Pałacyk Pod Jodlami,  poszukuje do pracy kucharzy / kucharek.

Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber

Pełna nazwa
PAŁACYK POD JODŁAMI EWA FAULHABER
Adres rejestrowy
ul. Hajduczka 10 05-500 Piaseczno
NIP
7010710422
REGON
670043565
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
17.08.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Uprawnienia

  • 2022-12-29, 2026-12-29, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18% zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, Restauracja "Pałacyk pod Jodłami", ul. Hajduczka 10, 05-502 Gołków, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
  • 2022-12-29, 2026-12-29, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5 % zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, Restauracja "Pałacyk pod Jodłami", ul. Hajduczka 10, 05-502 Gołków, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
  • 2022-12-29, 2026-12-29, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, Restauracja "Pałacyk pod Jodłami", ul. Hajduczka 10, 05-502 Gołków, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber

4.7

Na podstawie 395 ocen z Google.

Domi Domi

Domi Domi

"Byłam na wigilij firmowej.Jedzenie,bardzo średnie, mieliśmy risotto,które było twarde,nie do zjedzenia.Barszcz czerwony z kartonu.Mielismy rezerwację sali do 23,ale właścicielka nas wyprosiła z lokalu o 22 ,twierdząc,że zamykają juz lokal.Pani właścicielka,nie powinna chodzić po sali z pieskiem na ręku,słabo to wygląda gdy goście spożywają posiłek."

miesiąc temu

Monika Zbucka

"Bardzo polecam restaurację w Pałacyku. Odbyła się tam konsolacja po pogrzebie naszej Mamy. Właścicielka Pani Ewa w pełni profesjonalny, życzliwy sposób zorganizowała przyjęcie. Jedzenie pyszne, elegancko podane. Obsługa bardzo miła, wnętrza eleganckie.Miejsce godne polecenia."

Piotr Osłowski

"Jedzenie i pokój - bardzo ok, ale jako sala na wesela, imprezy - tak średnio bym powiedział, tak średnio.... Nagłośnienie, zakładam, że jak byliśmy to była awaria sprzętu, bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć... Dźwięk ciszy, słabej jakości... Warto też mieć świadomość, że cisza nocna od godziny 22:00 jest tutaj traktowana dość poważnie :)"

3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Pałacyk pod Jodłami Ewa Faulhaber - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Praca jako kucharz.

      Wymagania

      • Prosimy o kontakt z nami osóby z długim doświadczeniem w tym zawodzie i znających się na przygotowaniu potraw.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę.
      • Bardzo dobre warunki pracy.

Pracodawcy w Piasecznie